Zadzwoń do mnie: 604 385 332
 

Alert Cenowy

25.07.2018
 

Niezależny Pośrednik dostaje pakiet narzędzi, które wyręczają go z wielu żmudnych zadań w codziennej pracy. Między innymi otrzymuje:

Alert cenowy

Jak często sprawdzasz ogłoszenia swoich ofert na portalach? Zapewne zdarzyło Ci się wielokrotnie spotkać swoją ofertę w cenie wyższej, niż w ogłoszeniu właściciela lub innej agencji.

Wiesz zapewne, że niezbyt profesjonalnie wyglądasz w oczach klienta kupującego, który widzi, że Twoja oferta jest cenowo  nieatrakcyjna. Jeśli masz zadbane oferty, świetne opisy, zdjęcia… kupujący z chęcią korzysta z Twojej prezentacji, ale przecież ostatecznie skontaktuje się z właścicielem, lub inną agencją,  która oferuje tę nieruchomość w niższej cenie!

Reakcja po 30 minutach!

Tutaj na pomoc przychodzi nasz alert cenowy. W  przeciągu 30 minut od chwili zmiany ceny przez właściciela lub Twoją konkurencję, dostaniesz powiadomienie z naszego systemu.

Dzięki “alertowi cenowemu”,  możesz natychmiast zareagować. Masz pod kontrolą wszystkie swoje oferty i nie martwisz się, że są w wyższej cenie niż u konkurencji. System kontroluje oferty za Ciebie, wielokrotnie w przeciągu dnia. Ile czasu zaoszczędzisz będąc Niezależnym Pośrednikiem?

Dodaj komentarz
Udostępnij ten artykuł
O autorze
Norbert Majewski

Właściciel agencji Noril.pl. W projekcie Niezależny Pośrednik odpowiedzialny za rozwój systemu NP+ oraz dział promocji.