Zadzwoń do mnie: 604 385 332
 

Odległości

25.07.2018
 

Wyszukiwanie po odległościach

Nasz autorski system NP+, daje możliwość wyszukiwania ofert po określonych odległościach. Jak to wykorzystujemy?

Jeśli jesteś pośrednikiem i obsługujesz klientów kupujących, zapewne nie jednokrotnie wymagania klienta przerastało Twoje możliwości, które ograniczone są systemem na jakim pracujesz. Sprawdź czy poradzisz sobie z poniższym zadaniem:

Klient szuka mieszkania w cenie od 250 do 300 tys. , 2 pokojowe, w  dobrym standardzie. Od 1 do 3 piętra, chyba, że w bloku jest winda. Blok nie starszy niż 2000  rok. Miejsce postojowe koniecznie, przynajmniej zewnętrzne. Klient chciałby, aby nieruchomość nie była dalej niż 15 min drogi autem do jego firmy przy ulicy Sochaczewskiej X w Gdyni. Klient zajmuje się swoją starszą mamą, codziennie ją odwiedza. Mama mieszka przy ulicy Redłowskiej X w Gdyni, chciałby do niej mieć nie dalej piechotą niż 15 min. Dla klienta idealnie byłoby, aby mieszkanie mieściło się nie dalej niż 500 metrów od plaży i 1 km od SKM.

Ile zejdzie Ci na wyszukanie wszystkich ofert z rynku, które spełniają powyższe kryteria?

Mając dostęp do naszego systemu, zadanie to rozwiążesz … w mniej niż jedną minutę, a oferty udostępnisz klientowi w kilkanaście sekund.

Dla większości pośredników nawet proste zadania stają się trudne i nie dlatego, że są niedoświadczeni, lub nie mają dostępu do ofert. Po prostu sposób przygotowania ofert przez “systemy za 50 zł od użytkownika”, nie pozwalają na wiele.

Oczywiście portale ogłoszeniowe pozwalają jedynie na proste zapytania do baz danych, a do tego wyświetlają oferty powielane wielokrotnie, co skutecznie utrudnia poszukiwania.

Dlatego jako pośrednicy nie widzieliśmy innej możliwości, jak stworzyć dla siebie unikalne narzędzia.

Spróbujmy powyższe zadanie uprościć. Sprawdź swoje obecne możliwości. Znajdź w sieci lub swoim CRM  10 ofert nie dalej niż 300 metrów od plaży. Policz czas jaki poświęcisz na to zadanie, a następnie wykorzystaj do tego zadania nasze mapy.

Uwaga, nie bierzmy pod uwagę subiektywnych ocen “Mam 5 min do plaży”. Nasz system operuje na odległościach z dokładnością do 1 metra. Zazwyczaj klienci z którymi współpracujemy mocno skracają odległości. Przedstawiając oferty klientom kupującym w sposób obiektywny, minimalizujesz liczbę niepotrzebnych prezentacji. Klient jest Ci za to wdzięczny.

SKM

Wybierz odległość, aby zobaczyć oferty w pobliżu SKM.

Plaża

Wybierz odległość , aby zobaczyć oferty w pobliżu plaż w Trójmieście.

Wybrzeże

Tu natomiast możesz zobaczyć wszystkie oferty, które są zarówno w pobliżu wybrzeża, nie tylko miejsc gdzie możesz plażować, ale również pospacerować.

Dodaj komentarz
Udostępnij ten artykuł
O autorze
Norbert Majewski

Właściciel agencji Noril.pl. W projekcie Niezależny Pośrednik odpowiedzialny za rozwój systemu NP+ oraz dział promocji.