Zadzwoń do mnie: 604 385 332
 

Kalkulator wynagrodzeń

26.07.2018
 

Kalkulator wynagrodzeń

Jeśli pracujesz obecnie dla agencji nieruchomości i szukasz rozwiązań, które pozwolą Ci zarobić więcej przy tym samym zaangażowaniu, to za pomocą poniższego kalkulatora sprawdzisz, jakie są różnice pomiędzy wynagrodzeniem uzyskiwanym w standardowym modelu współpracy pośrednika z agencją, a uzyskiwanym jako Niezależny Pośrednik.

Wypełniając poniższy formularz, pamiętaj, że skuteczność Niezależnych Pośredników jest znacznie wyższa niż średnia rynkowa, ponieważ Niezależny Pośrednik korzystają z niedostępnych na rynku unikalnych rozwiązań informatycznych, które wspomagają przy wyborze ofert do pozysku, a następnie wystawionymi ofertami zajmuje się dział promocji, który ma bardzo duży wpływ na stosunek sprzedanych do pozyskanych ofert, oraz skrócenie czasu sprzedaży.  Szczególnie  duże  różnice w skuteczności sprzedaży widać w przypadku ofert z umową otwartą. W roku 2018 sprzedajemy 78% ofert pozyskanych z umową otwartą. Często zanim konkurencja zdecyduje się na wystawienie oferty, my podpisujemy już umowę przedwstępną.

Przykład z życia Niezależnego pośrednika wzięty…

Jeśli zajmujesz się sprzedażą mieszkań w Trójmieście, w cenie od 250 tys. do 400 tys.,  korzystając z naszych narzędzi i promocji Twoja skuteczność osiągnie poziom 96% w przypadku ofert na wyłączność i powyżej 75% w przypadku ofert z umowami otwartymi. Możesz przyjąć, że na każde 10 nieruchomości (w systemie mieszanym – połowa umów na wyłączność, połowa umów otwartych), systematycznie zrealizujesz 2 transakcje sprzedaży miesięcznie. Optymalną liczbą ofert, pozwalającą na komfortową pracę (która Cię nie przeciąży), jest 20 ofert aktualnych w bazie. Prowizja rynkowa przy tego typu nieruchomościach wynosi od 7000 do 12 000 zł brutto. Przy tej liczbie ofert zrealizujesz 4 sprzedaże w miesiącu, a Twoje wynagrodzenie powinno osiągać poziom od 20 000 do 30 000 zł netto, po odliczeniu wszelkich kosztów.

Kalkulator

Odpowiedz na poniższe pytania:

Dodaj komentarz
Udostępnij ten artykuł
O autorze
Norbert Majewski

Właściciel agencji Noril.pl. W projekcie Niezależny Pośrednik odpowiedzialny za rozwój systemu NP+ oraz dział promocji.