Ilona Majewska

Reprezentuję Grupę “Niezależny Pośrednik”

Jesteś doświadczonym pośrednikiem nieruchomości z Trójmiasta lub okolic?  Prowadzisz własne biuro lub  pracujesz w agencji? Przystąpienie do naszej grupy nic nie kosztuje. Jeśli spełniasz nasze warunki, możesz przystąpić do nas już jutro.

Przeczytaj co możemy Ci zaoferować:  kliknij

 

Umów się na spotkanie

(+48) 604 385 332

spotkanie@niezaleznyposrednik.pl 

Grupa Niezależny Pośrednik

Jesteśmy grupą doświadczonych pośredników. Do naszej grupy może przystąpić każdy aktywny pośrednik nieruchomości posiadający określony poziom wiedzy i doświadczenia. Bez względu na to czy prowadzisz własne biuro, czy pracujesz dla agencji, to przed przystąpieniem do naszej grupy Twoja wiedza, umiejętności,  zapał do pracy będzie przez nas zweryfikowany. Dbamy o opinie naszych klientów, dlatego nie przyjmujemy do naszej grupy pośredników bez odpowiedniego przygotowania.

 

Korzyści pracy w naszej grupie

Wspólna promocja. Posiadamy własny dział promocji, którego zadaniem jest dbanie o jakość i pozycjonowanie ofert na portalach. Dział ten również dba o promocję naszych firm, naszych nazwisk oraz Grupy Niezależny Pośrednik. Pracując aktywnie, nie masz czasu na ciągłą analizę swoich ofert, pilnowanie cen, promocję ofert.  Dlatego delegujemy to zadanie specjalistom. Oczywiście mamy pełną decyzyjność w jaki sposób i które oferty mają być promowane. Jednak zrzucenie na kogoś całej pracy jest bardzo komfortowym rozwiązaniem.

Dział promocji odpowiedzialny jest np. za tworzenie wideo ofert. Poniżej wideo oferta Tomasza Sikory. Jeśli interesuje Cię nasza grupa, koniecznie poświęć czas i posłuchaj co ma do przekazania Tomasz.


 

Współpraca w zakresie sprzedaży. Osiągnęliśmy wszystko  co jest możliwe w pracy zespołowej.  Załóżmy, że masz spotkanie, jesteś u notariusza na umowie końcowej. Dzwoni do Ciebie klient kupujący zainteresowany Twoją ofertą i chce ją zobaczyć najlepiej za godzinę. Nawet jeśli odbierzesz telefon, to nie masz szans na prezentację oferty. Współpracując z naszą grupą:

  • telefon zawsze jest odebrany
  • prezentacja zawsze jest umówiona
  • reakcja na zapytanie mailowe jest natychmiastowa

Własne oprogramowanie. Jedną z najważniejszych zalet naszej grupy, to własny dział informatyczny, który zgodnie z naszym zapotrzebowaniem buduje autorskie, niepowtarzalne narzędzia, których nie posiada nikt inny. Dzięki nim budujemy przewagę.  Nasza praca jest prostsza, szybsza, dokładniejsza, skuteczniejsza. Łatwiej nam pozyskać oferty do bazy, łatwiej dopasować oferty do klientów poszukujących, ograniczamy liczbę zbędnych prezentacji, nasze oferty są skuteczniejsze, reakcja na zapytania od klientów szybsza, mamy dostęp do wszystkich ofert z rynku. Poza tym posiadamy własne analizy, które nie są dostępne w publicznych źródłach,  czy “oprogramowaniu za 50 zł/msc”. W przeciągu kilku minut jesteśmy w stanie przeprowadzić taką analizę, którą bez naszych rozwiązań nie da się wykonać w przeciągu jednego dnia. 

 

Wzajemna sprzedaż ofert. Prezentacje i przeprowadzanie transakcji na ofertach kolegi to w naszej grupie codzienność. Rozwinęliśmy system współpracy do tego stopnia, że zastępstwa w prezentacjach i przeprowadzanych transakcjach są dla wszystkich naturalne i nikt, ani my, ani kupujący, ani właściciel nie widzi w  tym żadnego problemu. Dzięki temu nasza skuteczność, szybkość działania, dostępność jest na bardzo wysokim poziomie.

Poszukiwanie nieruchomości. Specjalizujemy się w poszukiwaniach nieruchomości i obsłudze klienta kupującego – popytowego. Posiadamy wysoce rozwinięty system informatyczny, który wyręcza nas znacznie  w pracy z klientem poszukującym ofert z rynku wtórnego –  a ten zazwyczaj jest zachwycony ze współpracy z nami. Przeprowadziliśmy test i wynik był zaskakujący: na 30 spotkań z klientami kupującymi 29 podpisało z nami umowy odpłatne na poszukiwanie nieruchomości. Klient widząc nasze możliwości  i poziom obsługi widzi ewidentne korzyści i bez problemu podpisuje z nami umowę na poszukiwanie – wyręczamy go w poszukiwaniach, negocjujemy ceny i przeprowadzamy transakcje. Klient poszukujący naprawdę oszczędza zatrudniając nas pomimo naszej prowizji. Tak  więc jeśli czujesz się na siłach, lubisz pracować dla klientów kupujących, to nasza grupa jest miejscem dla Ciebie.

Wspólna baza kupujących. Jeśli zgłosi się do Ciebie klient, którego nie jesteś w stanie obsłużyć (bo np. nie pracujesz w lokalizacji w której klient poszukuje nieruchomości)  to dodajesz jego  projekt do systemu i udostępniasz grupie. Jeden z kolegów zapewne zainteresuje się Twoim klientem i dostaniesz prowizję, jeśli ten znajdzie i sprzeda mu nieruchomość.  Poza tym, już od pierwszego dnia współpracy otrzymasz olbrzymią bazę klientów kupujących, którzy tylko czekają na to, aż ktoś się nimi zajmie. Do naszej  bazy trafia codziennie kilku klientów kupujących, którzy z chęcią podpiszą z Tobą umowę o na poszukiwanie nieruchomości.  Na chwilę obecną nie  jesteśmy w stanie obsłużyć wszystkich klientów,  którzy się do nas zgłaszają. Potrzebujemy wsparcia. 

Delegowanie zadań. Większość zadań delegujesz i ktoś lub nasz system za Ciebie je wykonuje. Dla przykładu. Standardowo umówienie fotografa, czy  homestagera, zamówienie drona, czy wirtualnej wycieczki, zajmuje dość sporo czasu. Pracując na narzędziach wymyślonych przez nas, zajmuje Ci to dosłownie kilka sekund. Wystarczą dwa kliknięcia i pozostaje Ci poczekać, aż np. wirtualny spacer zostanie wykonany, zdjęcia ułożone w ofercie, dodane rzuty nieruchomości. Ty  zajmujesz się tym w czym czujesz się najlepiej. Resztą zajmują się specjaliści. Oszczędzasz dużo czasu. 

Szkolenia. Na początku planowaliśmy, że będziemy organizować raz na miesiąc, potem raz na dwa tygodnie, a tak naprawdę spotykamy się i szkolimy co tydzień;) To od nas zależy jak często i czego się uczymy. Wspólnie ustalamy temat kolejnego szkolenia i datę. Obecnie szkolimy się co poniedziałek. Szkolenia są bardzo wartościowe, ponieważ grupa jest mocna i doświadczona. 

Obniżenie kosztów działalności. Ponieważ dzielimy się kosztami, są one znacznie niższe niż w przypadku prowadzenia działalności na własną rękę.

Wynagrodzenie. Wynagrodzenie to oczywiście przychód minus koszty. Nie wnikamy w Twoje wynagrodzenie, sposób rozliczeń i wysokość prowizji itd. Zależy  nam jedynie, aby klienci byli zadowoleni ze współpracy z Tobą. Opinia Twojego Klienta jest opinią całej grupy.

Koszty. Opłacasz swoje rachunki za to z czego korzystasz. Jednak wielką zaletą jest  to, że nie dostajesz 100 rachunków tak jak w przypadku prowadzenia działalności na własną rękę, dostajesz jedną fakturę, na której wyszczególnione są wszystkie pozycje. “Masz wszystko z głowy”. Nie dość, że taniej, to nie myślisz o wielu opłatach, nie tracisz czasu na organizację sobie miejsca pracy, nie tracisz energii na sprawy niezwiązane z tym w czym czujesz się najlepiej. Koszty są niższe, ponieważ działamy w grupie. Składamy się na dział promocji i dział informatyczny. Jeśli potrzebujesz biuro, to otrzymasz miejsce do pracy po kosztach. Jeśli potrzebujesz komputera, telefonu, tabletu, drukarki przenośnej, to wynajmiemy Ci je po kosztach. Jeśli chcesz się szkolić, to ustalamy którego szkoleniowca chcemy zaprosić, składamy się na koszt szkolenia. 

Przychód. Przystępując do naszej grupy Twoja skuteczność sprzedaży wzrośnie natychmiast. Odczujesz to już po wprowadzeniu kilku ofert sprzedaży.  Tak więc przeprowadzisz więcej transakcji miesięcznie.  Łatwiej będzie Ci pozyskać dobrą ofertę  do bazy. Więcej zleceń sprzedaży mieszkania otrzymasz z polecenia. Więcej również transakcji dla klientów kupujących przeprowadzisz. W sumie Twoje wynagrodzenie na pewno będzie wyższe i bardziej stabilne niż dotychczas. 

 

Jeśli chcesz przystąpić do naszej grupy, napisz, lub zadzwoń do nas  i umów się na spotkanie.

(+48) 604 385 332

spotkanie@niezaleznyposrednik.pl